KTO SME?

 

Naša rodina sa vášnivo venuje vinohradníctvu už tri generácie. Nikdy to nerobila s podnikateľským zámerom ale pre radosť zo stretnutí celej rodiny na každoročných vinobraniach s perfektnou atmosférou, ktoré majú pre nás vysokú hodnotu. Súčasťou vinobrania je pestovanie viniča, jeho zber a následná výroba vína. Pri tomto procese sa zrodila myšlienka, ktorá definitívne mení spôsob jeho výroby a to konkrétne v čistení demižónov, vďaka efektívnemu zariadeniu PIROUETTE Carboybrush.

Pavel Tkáč

Tvorca

Výroba vína je zložitý proces a jeho časť čistenie demižónov nebola vôbec jednoduchá. To zistil Pavel už dávno. Vďaka svojím vlohám tvorivosti a práce konštruktéra vymyslel koncept zariadenia. Nasledovalo nie jednoduché skonštruovanie, niekoľko mesačné testovanie a skúmanie jednotlivých materiálov. Výsledkom bolo účinné zariadenie na čistenie demižónov, ktoré sám dlhý čas hľadal .

Pavel, tvorca PIROUETTE Carboybruh, má so svojím zariadením veľké ciele – rozšíriť svoj výrobok do celého sveta a zbúrať stereotyp zastaralého a neefekívneho čistenia demižónov, ktorý tu bol desaťročia a uľahčiť tak výrobu vína malovinárom.

Kvalita, kvalita a kvalita

Pri tvorení zariadenia kladie veľký dôraz na to, že zariadenie je vyrábané ručne a všetky materiály sú starostlivo vybrané tak, aby boli vhodné pre styk s potravinami a teda bezpečné pre užívateľa ako aj pre výrobný proces výroby vína.

Taktiež poznamenáva že pochádzajú zo Slovenska a Česka. Tým zaručuje vysokú kvalitu a podporuje regionálnych podnikateľov. Ručná a poctivá práca bola dlho nedoceňovaná, no v posledných rokoch sa situácia mení a kvalitné ručné vyrabané produkty si získavajú širokú popularitu aj vo vinárskom priemysle.

Filip Tkáč

manažér

Filip bol nápomocný už od prvej myšlienky a robí všetko preto, aby sa o inovatívnom zariadení jeho otca dozvedela celá vinárska komunita po celom svete.

 
Šálok kávy
 
Hodín skúšania
 
Nápad
 
Neúspešných pokusov

Recenzie od vás

Carboybrush
5.0
powered by Facebook
Bernhard Honkisz
Bernhard Honkisz
2020-05-22T10:43:49+0000
der Disk ist ein Traum! 😉
Marek Maxmilián Pelikán
Marek Maxmilián Pelikán
2019-12-08T16:35:34+0000
Spokojenost,rychlé,jednoduché a účinné čištění demižonů! Děkuji 🙂
Ľudmila Čániová
Ľudmila Čániová
2019-11-24T16:42:29+0000
Už nejaký ten čas s manželom robíme vínka z viniča, arónie čiernej, višní, černíc a šípok. Keď dorastú kríky z... čiernehoríbezlia, tak určite aj z neho bude zdravé vínko. Aké-také skúsenosti s prácou okolo vína sme už nadobudli. Vieme aj koľko námahy stojí dôkladné vyčistenie demižónov. Túto jeseň sme však použili "PIROUETTE" - naozaj jednoduchý a zároveň výnimočný výmysel - aj z hľadiska funkčnosti aj z hľadiska použitých materiálov. Odteraz demižóny doma už nečistíme ale leštíme. A je to naozaj veľmi jednoduché. S týmto zariadením sú demižóny krásne čisté. My s ním čistíme aj päť litrové demižóny (Stella, so žltým plastom na dne). "PIROUETTE" je poctivý a užitočný pomocník. A čo ma ešte veľmi teší, že je to vymyslené a aj vyrobené u nás na Slovensku.celá recenzia
Marcel Porvas
Marcel Porvas
2019-09-20T05:18:08+0000
Som veľmi spokojný, skúšal som už všetko možné, ale táto super vecička je zatiaľ to najlepšie aj najúčinnejšie. Palec... hore tomu ,kto to vymyslel.celá recenzia
Ján Vrlík
Ján Vrlík
2019-08-20T07:31:02+0000
velka spokojnost s produktom
Lenka Bérešová
Lenka Bérešová
2019-08-12T20:25:48+0000
Tento čistič sme kúpili dedkovi, ktorý je malovinár a je s ním veľmi spokojný 🙂
Languages